Rodoma 109–120 iš 445
Kaina
Prekės ženklai
Tipas
- Figūrėlės (140)
- Komiksai (38)
- Konstruktoriai (162)
- Raktų pakabukai (13)
- TCG korteles (81)
- Žaislai (11)
Parduotuvė
LEGO® 10320 Eldorado Fortress
259.99€| Svoris | 3.31 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 58.0 × 37.5 × 11.5 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 1000+ |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 18+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 10330 McLaren MP4/4 & Ayrton Senna
64.99€| Svoris | 0.93 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.2 × 26.2 × 7.0 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 18+ |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 11010 White Baseplate
7.99€| Svoris | 0.10 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.0 × 30.8 × 0.3 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 4+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 21034 London
| Svoris | 0.62 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 12.1 × 6.1 cm |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Dydis | M |
| Medžiaga | Plastikas |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 12+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 21045 Trafalgar Square
| Svoris | 1.09 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 35.4 × 19.1 × 9.1 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 12+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 1000+ |
LEGO® 21057 Singapore
59.99€| Svoris | 0.60 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 19.1 × 11.8 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 18+ |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 21243 The Frozen Peaks
34.99€| Svoris | 0.50 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 22.2 × 7.6 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 21247 The Axolotl House
36.99€| Svoris | 0.43 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 19.1 × 7.2 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 21257 The Devourer Showdown
41.99€| Svoris | 0.45 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 22.2 × 6.2 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 250-499 |
LEGO® 21261 The Wolf Stronghold
34.99€| Svoris | 0.49 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 22.2 × 6.2 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 21316 The Flintstones
104.99€| Svoris | 1.03 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 35.5 × 19.0 × 10.4 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 500-999 |
LEGO® 21339 BTS Dynamite
108.99€| Svoris | 1.35 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.1 × 26.0 × 9.0 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 18+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 500-999 |







Pagal temą
Kolekciniai
Kita



