Rodoma 325–336 iš 445
Kaina
Prekės ženklai
Tipas
- Figūrėlės (140)
- Komiksai (38)
- Konstruktoriai (162)
- Raktų pakabukai (13)
- TCG korteles (81)
- Žaislai (11)
Parduotuvė
Pop! Comic Covers Wolverine #17 (1989)
36.99€| Išmatavimai | 17.5 × 8.0 × 27.0 cm |
|---|---|
| Dydis | M |
| Kalba | Anglų |
| Kilmės šalis | Vietnamas |
| Medžiaga | Vinilo medžiaga |
| Tipas | Figūrėlės |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 3+ |
Pop! DC New Classics – Superman
8.99€| Dydis | S |
|---|---|
| Tipas | Raktų pakabukai |
| Kalba | Anglų |
| Kilmės šalis | Indonezija |
| Medžiaga | Vinilo medžiaga |
Pop! Donatello (The Last Ronin)
| Svoris | 0.14 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 15.2 × 8.8 × 10.2 cm |
| Dydis | M |
| Kalba | Anglų |
| Kilmės šalis | Vietnamas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 3+ |
| Tipas | Figūrėlės |
| Medžiaga | Vinilo medžiaga |
Pop! Dr. Phosphorus (Glow)
15.99€| Svoris | 0.14 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 15.2 × 8.8 × 10.2 cm |
| Dydis | M |
| Tipas | Figūrėlės |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 3+ |
| Medžiaga | Vinilo medžiaga |
| Kalba | Anglų |
| Kilmės šalis | Kinija |
Pop! Dr. Zaius
14.99€| Svoris | 0.14 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 15.2 × 8.8 × 10.2 cm |
| Dydis | M |
| Kalba | Anglų |
| Medžiaga | Vinilo medžiaga |
| Tipas | Figūrėlės |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 3+ |
| Kilmės šalis | Kinija |
Pop! Earth Giant
| Svoris | 0.27 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 7.6 × 7.6 × 9.5 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Vietnamas |
| Kalba | Anglų |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 3+ |
| Medžiaga | Vinilo medžiaga |
| Tipas | Figūrėlės |
Pop! Fantastic Four 2025 – Mr. Fantastic
8.99€| Dydis | S |
|---|---|
| Kalba | Anglų |
| Medžiaga | Vinilo medžiaga |
| Tipas | Raktų pakabukai |
| Kilmės šalis | Vietnamas |
Pop! Fatso with Heart Box (Valentine)
14.99€| Svoris | 0.14 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 15.2 × 8.8 × 10.2 cm |
| Dydis | M |
| Kalba | Anglų |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 3+ |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Medžiaga | Vinilo medžiaga |
Pop! Forge
| Svoris | 0.13 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 16.5 × 11.5 × 9.1 cm |
| Dydis | M |
| Kalba | Anglų |
| Kilmės šalis | Jungtinė Karalystė |
| Medžiaga | Vinilo medžiaga |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 3+ |
| Tipas | Figūrėlės |
Pop! Ghost Face
8.99€| Dydis | S |
|---|---|
| Kalba | Anglų |
| Tipas | Raktų pakabukai |
| Medžiaga | Vinilo medžiaga |
| Kilmės šalis | Vietnamas |
Pop! Gi-hun 456
| Svoris | 0.11 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 16.5 × 12.0 × 9.1 cm |
| Dydis | M |
| Kalba | Anglų |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 3+ |
| Tipas | Figūrėlės |
| Medžiaga | Vinilo medžiaga |
Pop! Gingerbread Flash
| Svoris | 0.11 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 8.9 × 11.4 × 16.5 cm |
| Dydis | M |
| Kalba | Anglų |
| Kilmės šalis | Vietnamas |
| Medžiaga | Vinilo medžiaga |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 3+ |
| Tipas | Figūrėlės |







Pagal temą
Kolekciniai
Kita



