Showing the single result
Parduotuvė
Pop! Fatso with Heart Box (Valentine)
14.99€| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.2 × 8.8 × 10.2 cm |
| Size | M |
| Language | English |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 3+ |
| Country of origin | China |
| Material | Vinyl material |
Showing the single result
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.2 × 8.8 × 10.2 cm |
| Size | M |
| Language | English |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 3+ |
| Country of origin | China |
| Material | Vinyl material |
No account yet?
Create an Account