Showing 241–252 of 445 results
Price Range
Brand Name
Type
- Figurines (140)
- Comics (38)
- Constructor (162)
- Key chains (13)
- TCG Cards (81)
- Toys (11)
Parduotuvė
LEGO® 76411 Ravenclaw House Banner
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 18.8 × 6.0 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 9+ |
| Type | Constructor |
| Pieces | 250-499 |
| Material | Plastic |
LEGO® 76412 Hufflepuff House Banner
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.0 × 19.1 × 6.0 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 9+ |
| Pieces | 250-499 |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
LEGO® 76418 Harry Potter 2023 Advent Calendar
| Weight | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.2 × 26.2 × 7.1 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 7+ |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
| Pieces | 250-499 |
LEGO® 76420 Triwizard Tournament: The Black Lake
44.99€| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 28.2 × 5.9 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 8+ |
| Type | Constructor |
| Pieces | 250-499 |
LEGO® 76426 Hogwarts Castle Boathouse
| Weight | 0.47 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.1 × 26.2 × 7.2 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 8+ |
| Pieces | 250-499 |
LEGO® 76906 1970 Ferrari 512 M
23.49€| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 14.1 × 7.2 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 8+ |
| Type | Constructor |
| Pieces | 250-499 |
| Material | Plastic |
LEGO® 76908 Lamborghini Countach
| Weight | 0.30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 14.1 × 7.2 cm |
| Pieces | 250-499 |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 8+ |
LEGO® 76917 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R
22.99€| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 14.1 × 7.2 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 9+ |
| Pieces | 250-499 |
| Type | Constructor |
LEGO® 76918 McLaren Solus GT ir McLaren F1 LM
| Weight | 0.63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.4 × 19.1 × 7.0 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 9+ |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
| Pieces | 500-999 |
LEGO® 76957 Velociraptor Escape
43.99€| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 19.1 × 6.1 cm |
| Size | M |
| Pieces | 0-249 |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 4+ |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
LEGO® 76959 Triceratops Research
49.99€| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 22.2 × 7.6 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 8+ |
| Pieces | 250-499 |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
LEGO® 76992 Amy’s Animal Rescue Island
55.99€| Weight | 0.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 22.2 × 7.6 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 7+ |
| Pieces | 250-499 |
| Type | Constructor |







BY THEME
Collectibles
Other



