Rodoma 241–252 iš 445
Kaina
Prekės ženklai
Tipas
- Figūrėlės (140)
- Komiksai (38)
- Konstruktoriai (162)
- Raktų pakabukai (13)
- TCG korteles (81)
- Žaislai (11)
Parduotuvė
LEGO® 76411 Ravenclaw House Banner
| Svoris | 0.42 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 18.8 × 6.0 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 9+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 76412 Hufflepuff House Banner
| Svoris | 0.43 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.0 × 19.1 × 6.0 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 9+ |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 76418 Harry Potter 2023 Advent Calendar
| Svoris | 0.37 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.2 × 26.2 × 7.1 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 250-499 |
LEGO® 76420 Triwizard Tournament: The Black Lake
44.99€| Svoris | 0.55 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 28.2 × 5.9 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 250-499 |
LEGO® 76426 Hogwarts Castle Boathouse
| Svoris | 0.47 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19.1 × 26.2 × 7.2 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Dalių skaičius | 250-499 |
LEGO® 76906 1970 Ferrari 512 M
23.49€| Svoris | 0.32 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 14.1 × 7.2 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 76908 Lamborghini Countach
| Svoris | 0.30 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 14.1 × 7.2 cm |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
LEGO® 76917 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R
22.99€| Svoris | 0.34 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 14.1 × 7.2 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 9+ |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 76918 McLaren Solus GT ir McLaren F1 LM
| Svoris | 0.63 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 35.4 × 19.1 × 7.0 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 9+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 500-999 |
LEGO® 76957 Velociraptor Escape
43.99€| Svoris | 0.42 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 19.1 × 6.1 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 4+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 76959 Triceratops Research
49.99€| Svoris | 0.45 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 22.2 × 7.6 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 76992 Amy’s Animal Rescue Island
55.99€| Svoris | 0.57 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 22.2 × 7.6 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Tipas | Konstruktoriai |







Pagal temą
Kolekciniai
Kita



