Showing all 3 results
Bricklink
Bricklink 910045 Siege Encampment
374.99€| Weight | 2.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55.4 × 37.6 × 11.5 cm |
| Size | L |
| Pieces | 1000+ |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 18+ |
Bricklink 910047 Medieval Seaside Market
399.99€| Weight | 3.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55.5 × 37.5 × 12.8 cm |
| Size | L |
| Pieces | 1000+ |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 18+ |
Bricklink 910048 Riverside Scholars
349.99€| Weight | 2.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55.5 × 37.5 × 10.5 cm |
| Size | L |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 18+ |
| Pieces | 1000+ |
| Type | Constructor |



BY THEME
Collectibles
Other



