Showing 1–12 of 13 results
LEGO® Brickheadz
LEGO® 40381 Monkey King
16.99€| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.0 × 12.0 × 7.8 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 10+ |
| Pieces | 0-249 |
LEGO® 40422 Frankenstein
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.1 × 12.2 × 7.8 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 10+ |
| Pieces | 0-249 |
| Type | Constructor |
LEGO® 40476 Daisy Duck
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.1 × 12.2 × 7.8 cm |
| Size | M |
| Material | Plastic |
| Country of origin | Denmark |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 10+ |
| Pieces | 0-249 |
LEGO® 40547 Obi-Wan Kenobi™ ir Darth Vader™
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.1 × 14.1 × 7.1 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 10+ |
| Type | Constructor |
| Pieces | 250-499 |
LEGO® 40552 Buzz Lightyear
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.1 × 12.2 × 7.8 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 10+ |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
| Pieces | 0-249 |
LEGO® 40617 Draco Malfoy & Cedric Diggory
24.99€| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.1 × 14.1 × 6.1 cm |
| Material | Plastic |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 10+ |
| Size | M |
| Pieces | 250-499 |
| Type | Constructor |
LEGO® 40668 Captain America & Red Hulk
24.99€| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.0 × 14.0 × 6.0 cm |
| Size | M |
| Pieces | 0-249 |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 10+ |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
LEGO® 40669 Iron Man MK5
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.0 × 12.2 × 7.8 cm |
| Size | M |
| Pieces | 0-249 |
| Recommended age | 10+ |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
LEGO® 40671 Potted Groot
15.99€| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9.0 × 12.2 × 7.7 cm |
| Size | M |
| Pieces | 0-249 |
| Country of origin | Denmark |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 10+ |
| Material | Plastic |
LEGO® 40753 Mirabel Madrigal
15.99€| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.3 × 14.0 × 6.3 cm |
| Size | M |
| Pieces | 0-249 |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 10+ |
LEGO® 40792 Dumbo
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.0 × 13.9 × 5.9 cm |
| Size | M |
| Pieces | 0-249 |
| Recommended age | 10+ |
| Country of origin | Denmark |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
LEGO® 40793 Tom and Jerry
| Weight | 0.20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.1 × 13.9 × 5.9 cm |
| Pieces | 0-249 |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 10+ |
| Type | Constructor |



BY THEME
Collectibles
Other



