Showing all 3 results
LEGO® DREAMZzz™
LEGO® 71453 Izzie and Bunchu the Bunny
20.99€| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.9 × 18.9 × 4.5 cm |
| Size | M |
| Pieces | 250-499 |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 7+ |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
LEGO® 71457 Pegasus Flying Horse
59.99€| Weight | 0.67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28.0 × 26.0 × 7.5 cm |
| Size | M |
| Pieces | 250-499 |
| Country of origin | Denmark |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 8+ |
| Material | Plastic |
LEGO® 71472 Izzie’s Narwhal Hot-Air Balloon
14.99€| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.0 × 19.0 × 6.1 cm |
| Size | M |
| Material | Plastic |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 7+ |
| Pieces | 0-249 |
| Type | Constructor |



BY THEME
Collectibles
Other



