Showing 1–12 of 15 results
LEGO® Harry Potter
LEGO® 30392 Hermione’s Study Desk polybag
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.0 × 17.0 × 1.5 cm |
| Size | S |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 6+ |
| Pieces | 0-249 |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
LEGO® 30420 Harry Potter and Hedwig: Owl Delivery polybag
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.4 × 16.5 × 1.5 cm |
| Size | S |
| Country of origin | Denmark |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 6+ |
| Pieces | 0-249 |
LEGO® 30435 Build Your Own Hogwarts Castle polybag
4.99€| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.0 × 19.0 × 1.5 cm |
| Size | S |
| Pieces | 0-249 |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 6+ |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
LEGO® 75945 Expecto Patronum
25.99€| Weight | 0.20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 7+ |
| Pieces | 0-249 |
LEGO® 75955 Hogwarts Express
118.99€| Weight | 1.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46.0 × 31.0 × 8.0 cm |
| Size | M |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 8+ |
| Type | Constructor |
| Pieces | 500-999 |
| Country of origin | Denmark |
LEGO® 76382 Hogwarts Moment: Transfiguration Class
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.0 × 26.0 × 6.0 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 8+ |
| Pieces | 0-249 |
LEGO® 76397 Hogwarts Moment: Defence Against the Dark Arts Class
39.99€| Weight | 0.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.1 × 26.2 × 6.1 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 8+ |
| Pieces | 250-499 |
LEGO® 76399 Hogwarts Magical Trunk
59.99€| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.2 × 26.2 × 5.7 cm |
| Size | M |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Country of origin | Denmark |
| Pieces | 500-999 |
| Recommended age | 8+ |
LEGO® 76404 Advent Calendar 2022 Harry Potter
| Weight | 0.40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.2 × 26.2 × 7.0 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 7+ |
| Type | Constructor |
| Pieces | 250-499 |
| Material | Plastic |
LEGO® 76410 Slytherin House Banner
39.99€| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 19.1 × 6.1 cm |
| Pieces | 250-499 |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 9+ |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
LEGO® 76411 Ravenclaw House Banner
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 18.8 × 6.0 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 9+ |
| Type | Constructor |
| Pieces | 250-499 |
| Material | Plastic |
LEGO® 76412 Hufflepuff House Banner
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.0 × 19.1 × 6.0 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 9+ |
| Pieces | 250-499 |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |



BY THEME
Collectibles
Other



