Showing all 5 results
LEGO® Ideas
LEGO® 21316 The Flintstones
104.99€| Weight | 1.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.5 × 19.0 × 10.4 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 10+ |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
| Pieces | 500-999 |
LEGO® 21339 BTS Dynamite
108.99€| Weight | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.1 × 26.0 × 9.0 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 18+ |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Pieces | 500-999 |
LEGO® 21343 Viking Village
164.99€| Weight | 2.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47.8 × 37.5 × 10.5 cm |
| Size | M |
| Pieces | 1000+ |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 18+ |
| Material | Plastic |
| Country of origin | Denmark |
LEGO® 21345 Polaroid OneStep SX-70 Camera
64.99€| Weight | 0.87 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.2 × 26.2 × 5.6 cm |
| Pieces | 500-999 |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 18+ |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
LEGO® 40335 Space Rocket Ride
29.99€| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18.8 × 13.8 × 4.6 cm |
| Size | M |
| Pieces | 0-249 |
| Recommended age | 8+ |
| Type | Constructor |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |



BY THEME
Collectibles
Other



