Showing 1–12 of 21 results
LEGO® Marvel
LEGO® 30652 Doctor Strange’s Interdimensional Portal polybag
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.0 × 18.1 × 1.0 cm |
| Size | S |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 6+ |
| Type | Constructor |
| Pieces | 0-249 |
LEGO® 30679 Venom Street Bike polybag
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16.8 × 18.5 × 2.0 cm |
| Size | S |
| Pieces | 0-249 |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 7+ |
| Country of origin | Denmark |
LEGO® 76145 Eternals’ Aerial Assault
14.99€| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.0 × 12.1 × 4.5 cm |
| Size | M |
| Pieces | 0-249 |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 7+ |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
LEGO® 76155 In Arishem’s Shadow
| Weight | 0.67 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.2 × 26.0 × 5.3 cm |
| Pieces | 250-499 |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 7+ |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Size | M |
LEGO® 76186 Black Panther Dragon Flyer
24.99€| Weight | 0.30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 19.1 × 4.6 cm |
| Size | M |
| Pieces | 0-249 |
| Country of origin | Denmark |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 8+ |
| Material | Plastic |
LEGO® 76201 Captain Carter & The Hydra Stomper
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 19.1 × 6.1 cm |
| Size | M |
| Pieces | 250-499 |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 8+ |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
LEGO® 76204 Black Panther Mech Armor
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.7 × 14.1 × 4.5 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 7+ |
| Pieces | 0-249 |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
LEGO® 76207 Attack on New Asgard
24.99€| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.9 × 13.9 × 4.5 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 7+ |
| Type | Constructor |
| Pieces | 0-249 |
LEGO® 76208 The Goat Boat
59.99€| Weight | 0.70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.2 × 26.2 × 7.1 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Type | Constructor |
| Pieces | 500-999 |
| Recommended age | 8+ |
| Material | Plastic |
LEGO® 76212 Shuri’s Lab
14.99€| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 14.0 × 4.5 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Pieces | 0-249 |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 4+ |
| Type | Constructor |
LEGO® 76213 King Namor’s Throne Room
32.99€| Weight | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.4 × 19.1 × 5.9 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 7+ |
| Pieces | 250-499 |
LEGO® 76217 I am Groot
55.99€| Weight | 0.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.4 × 19.1 × 7.0 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Type | Constructor |
| Pieces | 250-499 |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 10+ |



BY THEME
Collectibles
Other



