Showing all 4 results
LEGO® Other
LEGO® 40416 Ice Skating Rink
21.99€| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.0 × 14.0 × 7.0 cm |
| Pieces | 250-499 |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 8+ |
| Size | M |
LEGO® 40640 Nutcracker
14.99€| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17.7 × 13.8 × 4.3 cm |
| Size | M |
| Material | Plastic |
| Pieces | 0-249 |
| Recommended age | 8+ |
| Type | Constructor |
| Country of origin | Denmark |
LEGO® 40782 Tropical Rainforest Diorama
19.99€| Weight | 0.30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.0 × 14.0 × 6.0 cm |
| Size | M |
| Pieces | 250-499 |
| Country of origin | Denmark |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 12+ |
| Material | Plastic |
LEGO® 80109 Lunar New Year Ice Festival
134.99€| Weight | 2.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47.5 × 37.3 × 9.0 cm |
| Size | L |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 8+ |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Pieces | 1000+ |



BY THEME
Collectibles
Other



