Showing 1–12 of 14 results
LEGO® Speed Champions
LEGO® 30657 McLaren Solus GT polybag
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.0 × 19.0 × 1.5 cm |
| Size | S |
| Pieces | 0-249 |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 6+ |
| Material | Plastic |
| Country of origin | Denmark |
LEGO® 75890 Ferrari F40 Competizione
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.1 × 14.1 × 7.2 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Pieces | 0-249 |
| Recommended age | 8+ |
LEGO® 76906 1970 Ferrari 512 M
23.49€| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 14.1 × 7.2 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 8+ |
| Type | Constructor |
| Pieces | 250-499 |
| Material | Plastic |
LEGO® 76908 Lamborghini Countach
| Weight | 0.30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 14.1 × 7.2 cm |
| Pieces | 250-499 |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 8+ |
LEGO® 76917 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R
22.99€| Weight | 0.34 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 14.1 × 7.2 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Recommended age | 9+ |
| Pieces | 250-499 |
| Type | Constructor |
LEGO® 76918 McLaren Solus GT ir McLaren F1 LM
| Weight | 0.63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.4 × 19.1 × 7.0 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 9+ |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
| Pieces | 500-999 |
LEGO® 77237 Dodge Challenger SRT Hellcat
28.99€| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 14.0 × 9.0 cm |
| Size | M |
| Material | Plastic |
| Pieces | 250-499 |
| Recommended age | 9+ |
| Type | Constructor |
| Country of origin | Denmark |
LEGO® 77242 Ferrari SF-24
30.99€| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Pieces | 250-499 |
| Recommended age | 10+ |
LEGO® 77243 Oracle Red Bull Racing RB20
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Size | M |
| Pieces | 250-499 |
| Country of origin | Denmark |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 10+ |
| Material | Plastic |
LEGO® 77244 Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team W15 E Performance
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Size | M |
| Pieces | 250-499 |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 10+ |
| Country of origin | Denmark |
LEGO® 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Size | M |
| Type | Constructor |
| Pieces | 250-499 |
| Recommended age | 10+ |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
LEGO® 77246 Visa Cash App RB VCARB 01
28.99€| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Size | M |
| Pieces | 0-249 |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 10+ |



BY THEME
Collectibles
Other



