Showing all 7 results
LEGO® Super Mario
LEGO® 71389 Lakitu Sky World – Expansion Set
44.99€| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.4 × 19.1 × 7.0 cm |
| Pieces | 250-499 |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 7+ |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Size | M |
LEGO® 71390 Reznor Knockdown – Expansion Set
74.99€| Weight | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 54.0 × 28.2 × 7.8 cm |
| Size | L |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 8+ |
| Type | Constructor |
| Pieces | 500-999 |
| Material | Plastic |
LEGO® 71404 Goomba’s Shoe – Expansion Set
12.99€| Weight | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.7 × 14.1 × 4.5 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 6+ |
| Pieces | 0-249 |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
LEGO® 71407 Cat Peach Suit and Frozen Tower – Expansion Set
64.99€| Weight | 0.79 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37.8 × 35.4 × 7.0 cm |
| Size | L |
| Country of origin | Denmark |
| Type | Constructor |
| Material | Plastic |
| Pieces | 250-499 |
| Recommended age | 7+ |
LEGO® 71409 Big Spike’s Cloudtop Challenge – Expansion Set
56.99€| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.2 × 26.2 × 7.0 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Recommended age | 7+ |
| Type | Constructor |
| Pieces | 500-999 |
| Material | Plastic |
LEGO® 71424 Donkey Kong’s Tree House
54.99€| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38.2 × 26.2 × 7.1 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Pieces | 500-999 |
| Recommended age | 8+ |
LEGO® 71434 Soda Jungle Maker Set
54.99€| Weight | 0.73 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28.0 × 26.2 × 7.5 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Denmark |
| Pieces | 500-999 |
| Material | Plastic |
| Type | Constructor |
| Recommended age | 7+ |



BY THEME
Collectibles
Other



