Showing all 3 results
Pokémon Booster Bundle
Black Bolt Booster Bundle
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 7.5 × 7.5 cm |
| Type | TCG Cards |
| Recommended age | 6+ |
| Size | M |
| Language | English |
| Theme | Scarlet & Violet – Black Bolt |
| Country of origin | Japan |
Prismatic Evolutions Booster Bundle
99.99€| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 7.5 × 7.5 cm |
| Size | M |
| Language | English |
| Country of origin | Japan |
| Type | TCG Cards |
| Recommended age | 6+ |
| Theme | Scarlet & Violet – Prismatic Evolutions |
White Flare Booster Bundle
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.5 × 7.5 × 7.5 cm |
| Size | M |
| Country of origin | Japan |
| Recommended age | 6+ |
| Type | TCG Cards |
| Language | English |
| Theme | Scarlet & Violet – White Flare |



BY THEME
Collectibles
Other



