Rodoma 121–132 iš 445
Kaina
Prekės ženklai
Tipas
- Figūrėlės (140)
- Komiksai (38)
- Konstruktoriai (162)
- Raktų pakabukai (13)
- TCG korteles (81)
- Žaislai (11)
Parduotuvė
LEGO® 21343 Viking Village
164.99€| Svoris | 2.66 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 47.8 × 37.5 × 10.5 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 1000+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 18+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Kilmės šalis | Danija |
LEGO® 21345 Polaroid OneStep SX-70 Camera
64.99€| Svoris | 0.87 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.2 × 26.2 × 5.6 cm |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 18+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 30392 Hermione’s Study Desk polybag
| Svoris | 0.02 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 16.0 × 17.0 × 1.5 cm |
| Dydis | S |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 30420 Harry Potter and Hedwig: Owl Delivery polybag
| Svoris | 0.25 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 17.4 × 16.5 × 1.5 cm |
| Dydis | S |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Dalių skaičius | 0-249 |
LEGO® 30433 Volvo Wheel Loader polybag
| Svoris | 0.07 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 20.0 × 19.5 × 2.4 cm |
| Dydis | S |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Kilmės šalis | Danija |
LEGO® 30435 Build Your Own Hogwarts Castle polybag
4.99€| Svoris | 0.04 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 17.0 × 19.0 × 1.5 cm |
| Dydis | S |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 30589 Go-Kart Racer polybag
| Svoris | 0.03 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 17.2 × 16.5 × 1.7 cm |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Dydis | S |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Kilmės šalis | Danija |
LEGO® 30651 Quidditch Practice polybag
4.99€| Svoris | 0.03 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 15.5 × 17.0 × 2.0 cm |
| Dydis | S |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 30652 Doctor Strange’s Interdimensional Portal polybag
| Svoris | 0.03 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 17.0 × 18.1 × 1.0 cm |
| Dydis | S |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 0-249 |
LEGO® 30657 McLaren Solus GT polybag
| Svoris | 0.05 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 20.0 × 19.0 × 1.5 cm |
| Dydis | S |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Kilmės šalis | Danija |
LEGO® 30679 Venom Street Bike polybag
| Svoris | 0.04 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 16.8 × 18.5 × 2.0 cm |
| Dydis | S |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Kilmės šalis | Danija |
LEGO® 31128 Dolphin and Turtle
13.99€| Svoris | 0.17 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19.1 × 14.1 × 4.6 cm |
| Dydis | M |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Kilmės šalis | Danija |







Pagal temą
Kolekciniai
Kita



