Rodoma 133–144 iš 445
Kaina
Prekės ženklai
Tipas
- Figūrėlės (140)
- Komiksai (38)
- Konstruktoriai (162)
- Raktų pakabukai (13)
- TCG korteles (81)
- Žaislai (11)
Parduotuvė
LEGO® 31135 Vintage Motorcycle
12.99€| Svoris | 0.16 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19.1 × 14.1 × 4.6 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 31140 Magical Unicorn
10.99€| Svoris | 0.21 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19.0 × 14.0 × 4.6 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
LEGO® 31208 Hokusai – The Great Wave
109.99€| Svoris | 2.90 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 47.5 × 37.2 × 10.7 cm |
| Dydis | L |
| Dalių skaičius | 1000+ |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 18+ |
LEGO® 40335 Space Rocket Ride
29.99€| Svoris | 0.17 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 18.8 × 13.8 × 4.6 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 40381 Monkey King
16.99€| Svoris | 0.15 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 9.0 × 12.0 × 7.8 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Dalių skaičius | 0-249 |
LEGO® 40416 Ice Skating Rink
21.99€| Svoris | 0.38 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.0 × 14.0 × 7.0 cm |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Dydis | M |
LEGO® 40422 Frankenstein
| Svoris | 0.14 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 9.1 × 12.2 × 7.8 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 40456 Mickey Mouse
| Svoris | 0.22 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 18.8 × 13.9 × 7.0 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
LEGO® 40457 Minnie Mouse
| Svoris | 0.23 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 18.8 × 13.9 × 7.0 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
LEGO® 40476 Daisy Duck
| Svoris | 0.12 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 9.1 × 12.2 × 7.8 cm |
| Dydis | M |
| Medžiaga | Plastikas |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Dalių skaičius | 0-249 |
LEGO® 40478 Mini Disney Castle
44.99€| Svoris | 0.55 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19.1 × 26.2 × 9.1 cm |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 12+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 40521 Mini Disney The Haunted Mansion
| Svoris | 0.57 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 19.1 × 7.2 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 12+ |







Pagal temą
Kolekciniai
Kita



