Rodoma 145–156 iš 445
Kaina
Prekės ženklai
Tipas
- Figūrėlės (140)
- Komiksai (38)
- Konstruktoriai (162)
- Raktų pakabukai (13)
- TCG korteles (81)
- Žaislai (11)
Parduotuvė
LEGO® 40547 Obi-Wan Kenobi™ ir Darth Vader™
| Svoris | 0.27 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19.1 × 14.1 × 7.1 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 250-499 |
LEGO® 40552 Buzz Lightyear
| Svoris | 0.13 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 9.1 × 12.2 × 7.8 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 0-249 |
LEGO® 40613 Mini Disney Palace of Agrabah
33.99€| Svoris | 0.64 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 25.9 × 18.8 × 9.0 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 12+ |
| Dalių skaičius | 500-999 |
LEGO® 40617 Draco Malfoy & Cedric Diggory
24.99€| Svoris | 0.24 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19.1 × 14.1 × 6.1 cm |
| Medžiaga | Plastikas |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 40640 Nutcracker
14.99€| Svoris | 0.19 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 17.7 × 13.8 × 4.3 cm |
| Dydis | M |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Kilmės šalis | Danija |
LEGO® 40658 Millennium Falcon Holiday Diorama
| Svoris | 0.37 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.0 × 19.0 × 6.0 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 40659 Mini Steamboat Willie
49.99€| Svoris | 0.50 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.1 × 14.1 × 9.1 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 9+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 40668 Captain America & Red Hulk
24.99€| Svoris | 0.24 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19.0 × 14.0 × 6.0 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 40669 Iron Man MK5
| Svoris | 0.12 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 9.0 × 12.2 × 7.8 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 40671 Potted Groot
15.99€| Svoris | 0.12 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 9.0 × 12.2 × 7.7 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 40747 Daffodils
| Svoris | 0.16 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 13.9 × 18.9 × 4.5 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Kilmės šalis | Danija |
LEGO® 40753 Mirabel Madrigal
15.99€| Svoris | 0.16 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 12.3 × 14.0 × 6.3 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |







Pagal temą
Kolekciniai
Kita



