Rodoma 157–168 iš 445
Kaina
Prekės ženklai
Tipas
- Figūrėlės (140)
- Komiksai (38)
- Konstruktoriai (162)
- Raktų pakabukai (13)
- TCG korteles (81)
- Žaislai (11)
Parduotuvė
LEGO® 40782 Tropical Rainforest Diorama
19.99€| Svoris | 0.30 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.0 × 14.0 × 6.0 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 12+ |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 40792 Dumbo
| Svoris | 0.17 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 12.0 × 13.9 × 5.9 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 40793 Tom and Jerry
| Svoris | 0.20 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19.1 × 13.9 × 5.9 cm |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 40798 Red Panda Mei
| Svoris | 0.14 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 12.1 × 13.9 × 5.9 cm |
| Dydis | M |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 42077 Rally Car
139.99€| Svoris | 1.70 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 48.0 × 28.2 × 11.2 cm |
| Dydis | L |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 1000+ |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
LEGO® 42148 Snow Groomer
13.99€| Svoris | 0.15 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 15.7 × 14.5 × 4.5 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 42151 Bugatti Bolide
40.99€| Svoris | 0.90 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 31.0 × 13.0 × 8.0 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 9+ |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 42153 NASCAR® Next Gen Chevrolet Camaro ZL1
56.99€| Svoris | 0.91 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.2 × 26.2 × 7.2 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 9+ |
| Dalių skaičius | 500-999 |
LEGO® 42161 Lamborghini Huracán Tecnica
44.99€| Svoris | 1.03 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.3 × 26.3 × 7.1 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 9+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 500-999 |
LEGO® 42164 Off-Road Race Buggy
17.99€| Svoris | 0.29 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 14.1 × 19.1 × 7.00 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
LEGO® 42169 NEOM McLaren Formula E Race Car
| Svoris | 0.78 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.0 × 26.0 × 5.5 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 9+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 43212 Disney Celebration Train
44.99€| Svoris | 0.56 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 35.2 × 19.0 × 6.8 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 4+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Kilmės šalis | Danija |







Pagal temą
Kolekciniai
Kita



