Rodoma 253–264 iš 445
Kaina
Prekės ženklai
Tipas
- Figūrėlės (140)
- Komiksai (38)
- Konstruktoriai (162)
- Raktų pakabukai (13)
- TCG korteles (81)
- Žaislai (11)
Parduotuvė
LEGO® 77237 Dodge Challenger SRT Hellcat
28.99€| Svoris | 0.41 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 14.0 × 9.0 cm |
| Dydis | M |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 9+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Kilmės šalis | Danija |
LEGO® 77242 Ferrari SF-24
30.99€| Svoris | 0.29 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
LEGO® 77243 Oracle Red Bull Racing RB20
| Svoris | 0.29 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 77244 Mercedes-AMG PETRONAS F1 Team W15 E Performance
| Svoris | 0.29 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Kilmės šalis | Danija |
LEGO® 77245 Aston Martin Aramco F1 AMR24
| Svoris | 0.29 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Dydis | M |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 77246 Visa Cash App RB VCARB 01
28.99€| Svoris | 0.29 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
LEGO® 77249 Williams Racing FW46
| Svoris | 0.29 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Kilmės šalis | Danija |
LEGO® 77250 MoneyGram Haas F1 Team VF-24
| Svoris | 0.29 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Dydis | M |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 80041 Mei’s Dragon Jet
37.99€| Svoris | 0.28 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 19.1 × 4.6 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 80109 Lunar New Year Ice Festival
134.99€| Svoris | 2.27 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 47.5 × 37.3 × 9.0 cm |
| Dydis | L |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 1000+ |
LEGO® 853952 Superman Key Chain
| Dydis | S |
|---|---|
| Tipas | Raktų pakabukai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Kilmės šalis | Danija |
LEGO® 854154 Carnage Key Chain
9.99€| Dydis | S |
|---|---|
| Tipas | Raktų pakabukai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Kilmės šalis | Danija |







Pagal temą
Kolekciniai
Kita



