Rodoma 217–228 iš 445
Kaina
Prekės ženklai
Tipas
- Figūrėlės (140)
- Komiksai (38)
- Konstruktoriai (162)
- Raktų pakabukai (13)
- TCG korteles (81)
- Žaislai (11)
Parduotuvė
LEGO® 76145 Eternals’ Aerial Assault
14.99€| Svoris | 0.11 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 14.0 × 12.1 × 4.5 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 76155 In Arishem’s Shadow
| Svoris | 0.67 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.2 × 26.0 × 5.3 cm |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dydis | M |
LEGO® 76186 Black Panther Dragon Flyer
24.99€| Svoris | 0.30 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 19.1 × 4.6 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 76201 Captain Carter & The Hydra Stomper
| Svoris | 0.39 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 19.1 × 6.1 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 76204 Black Panther Mech Armor
| Svoris | 0.12 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 15.7 × 14.1 × 4.5 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 76207 Attack on New Asgard
24.99€| Svoris | 0.17 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 25.9 × 13.9 × 4.5 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 0-249 |
LEGO® 76208 The Goat Boat
59.99€| Svoris | 0.70 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.2 × 26.2 × 7.1 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 76212 Shuri’s Lab
14.99€| Svoris | 0.13 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 15.5 × 14.0 × 4.5 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 4+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 76213 King Namor’s Throne Room
32.99€| Svoris | 0.52 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 35.4 × 19.1 × 5.9 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Dalių skaičius | 250-499 |
LEGO® 76217 I am Groot
55.99€| Svoris | 0.53 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 35.4 × 19.1 × 7.0 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 10+ |
LEGO® 76226 Spider-Man
| Svoris | 0.34 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.0 × 19.1 × 6.1 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 76231 Advent Calendar 2022, Super Heroes, Guardians of the Galaxy
| Svoris | 0.44 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.4 × 25.8 × 6.8 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |







Pagal temą
Kolekciniai
Kita



