Rodoma 169–180 iš 445
Kaina
Prekės ženklai
Tipas
- Figūrėlės (140)
- Komiksai (38)
- Konstruktoriai (162)
- Raktų pakabukai (13)
- TCG korteles (81)
- Žaislai (11)
Parduotuvė
LEGO® 43220 Peter Pan & Wendy’s Storybook Adventure
14.99€| Svoris | 0.25 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 20.4 × 18.9 × 6.0 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 60236 Straight and T-junction
12.99€| Svoris | 0.19 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 32.3 × 25.7 × 0.5 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 60287 Tractor
19.99€| Svoris | 0.34 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.0 × 19.0 × 6.0 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 60373 Fire Rescue Boat
19.99€| Svoris | 0.34 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.1 × 18.9 × 5.9 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
LEGO® 60384 Penguin Slushy Van
19.99€| Svoris | 0.38 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.6 × 18.9 × 6.0 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 71023 Minifigure, The LEGO Movie 2
4.99€| Dydis | S |
|---|---|
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 0-249 |
LEGO® 71030 Minifigure, Looney Tunes
7.99€| Dydis | S |
|---|---|
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 71032 Minifigure, Series 22
| Dydis | S |
|---|---|
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
LEGO® 71033 Minifigure, The Muppets
5.99€| Dydis | S |
|---|---|
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
LEGO® 71037 Minifigure, Series 24
4.99€| Dydis | S |
|---|---|
| Tipas | Konstruktoriai |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 0-249 |
LEGO® 71038 Minifigure, Disney 100
| Dydis | S |
|---|---|
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 71045 Minifigure, Series 25
6.49€| Dydis | S |
|---|---|
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |







Pagal temą
Kolekciniai
Kita



