Rodoma 205–216 iš 445
Kaina
Prekės ženklai
Tipas
- Figūrėlės (140)
- Komiksai (38)
- Konstruktoriai (162)
- Raktų pakabukai (13)
- TCG korteles (81)
- Žaislai (11)
Parduotuvė
LEGO® 75359 332nd Ahsoka’s Clone Trooper Battle Pack
19.99€| Svoris | 0.13 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19.0 × 14.0 × 4.6 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 75360 Yoda’s Jedi Starfighter
| Svoris | 0.33 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.0 × 19.0 × 4.6 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 75372 Clone Trooper & Battle Droid Battle Pack
26.99€| Svoris | 0.21 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 20.3 × 19.1 × 4.6 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Dalių skaičius | 0-249 |
LEGO® 75375 Millennium Falcon
73.99€| Svoris | 0.99 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 28.0 × 25.9 × 11.6 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 18+ |
LEGO® 75376 Tantive IV™
68.99€| Svoris | 0.78 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 35.4 × 19.1 × 9.0 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 18+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 75384 The Crimson Firehawk
| Svoris | 0.43 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.1 × 19.1 × 7.2 cm |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 4+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 75550 Minions Kung Fu Battle
49.99€| Svoris | 0.44 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 28.2 × 26.2 × 5.9 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 250-499 |
LEGO® 75581 Minions’ Music Party Bus
35.99€| Svoris | 0.53 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 35.4 × 19.1 × 5.9 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 75583 Minions and Gru’s Family Mansion
88.99€| Svoris | 1.27 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 45.6 × 28.2 × 7.2 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 75890 Ferrari F40 Competizione
| Svoris | 0.22 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19.1 × 14.1 × 7.2 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
LEGO® 75945 Expecto Patronum
25.99€| Svoris | 0.20 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 14.1 × 4.8 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Dalių skaičius | 0-249 |
LEGO® 75955 Hogwarts Express
118.99€| Svoris | 1.42 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 46.0 × 31.0 × 8.0 cm |
| Dydis | M |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Kilmės šalis | Danija |







Pagal temą
Kolekciniai
Kita



