Rodoma 181–192 iš 445
Kaina
Prekės ženklai
Tipas
- Figūrėlės (140)
- Komiksai (38)
- Konstruktoriai (162)
- Raktų pakabukai (13)
- TCG korteles (81)
- Žaislai (11)
Parduotuvė
LEGO® 71386 Super Mario, Series 2
5.99€| Dydis | S |
|---|---|
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 71389 Lakitu Sky World – Expansion Set
44.99€| Svoris | 0.48 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 35.4 × 19.1 × 7.0 cm |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dydis | M |
LEGO® 71390 Reznor Knockdown – Expansion Set
74.99€| Svoris | 0.96 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 54.0 × 28.2 × 7.8 cm |
| Dydis | L |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 71402 Super Mario, Series 4
| Dydis | S |
|---|---|
| Kilmės šalis | Danija |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 5+ |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 71404 Goomba’s Shoe – Expansion Set
12.99€| Svoris | 0.10 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 15.7 × 14.1 × 4.5 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 71407 Cat Peach Suit and Frozen Tower – Expansion Set
64.99€| Svoris | 0.79 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 37.8 × 35.4 × 7.0 cm |
| Dydis | L |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
LEGO® 71409 Big Spike’s Cloudtop Challenge – Expansion Set
56.99€| Svoris | 0.65 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.2 × 26.2 × 7.0 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 71413 Super Mario, Series 6
| Dydis | S |
|---|---|
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
LEGO® 71424 Donkey Kong’s Tree House
54.99€| Svoris | 0.68 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.2 × 26.2 × 7.1 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
LEGO® 71434 Soda Jungle Maker Set
54.99€| Svoris | 0.73 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 28.0 × 26.2 × 7.5 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
LEGO® 71453 Izzie and Bunchu the Bunny
20.99€| Svoris | 0.29 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 25.9 × 18.9 × 4.5 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 71457 Pegasus Flying Horse
59.99€| Svoris | 0.67 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 28.0 × 26.0 × 7.5 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Medžiaga | Plastikas |







Pagal temą
Kolekciniai
Kita



