Rodoma 193–204 iš 445
Kaina
Prekės ženklai
Tipas
- Figūrėlės (140)
- Komiksai (38)
- Konstruktoriai (162)
- Raktų pakabukai (13)
- TCG korteles (81)
- Žaislai (11)
Parduotuvė
LEGO® 71472 Izzie’s Narwhal Hot-Air Balloon
14.99€| Svoris | 0.21 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 14.0 × 19.0 × 6.1 cm |
| Dydis | M |
| Medžiaga | Plastikas |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 71732 Epic Battle Set – Jay vs Serpentine
| Svoris | 0.13 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 21.0 × 21.0 × 4.5 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 71764 Ninja Training Center
| Svoris | 0.77 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.2 × 26.2 × 7.1 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 75254 AT-ST Raider
64.99€| Svoris | 0.70 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.2 × 26.2 × 7.0 cm |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 8+ |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |
LEGO® 75321 The Razor Crest Microfighter
| Svoris | 0.10 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 14.1 × 12.2 × 4.6 cm |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Dydis | S |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
LEGO® 75322 Hoth AT-ST
| Svoris | 0.64 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19.1 × 35.4 × 7.0 cm |
| Dydis | M |
| Medžiaga | Plastikas |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 9+ |
LEGO® 75330 Dagobah Jedi Training Diorama
95.99€| Svoris | 1.09 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 38.0 × 26.0 × 9.4 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 1000+ |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 18+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 75332 AT-ST
29.99€| Svoris | 0.20 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 20.5 × 19.1 × 6.1 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 4+ |
LEGO® 75333 Obi-Wan Kenobi’s Jedi Starfighter
29.99€| Svoris | 0.39 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.2 × 19.1 × 6.1 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 250-499 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 7+ |
LEGO® 75345 501st Clone Troopers Battle Pack
22.99€| Svoris | 0.12 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 19.0 × 14.0 × 4.5 cm |
| Dydis | M |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 6+ |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 75353 Endor Speeder Chase Diorama
81.99€| Svoris | 0.75 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 28.0 × 26.0 × 7.5 cm |
| Dydis | M |
| Dalių skaičius | 500-999 |
| Kilmės šalis | Danija |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 18+ |
| Medžiaga | Plastikas |
| Tipas | Konstruktoriai |
LEGO® 75358 Tenoo Jedi Temple
| Svoris | 0.33 kg |
|---|---|
| Išmatavimai | 26.1 × 19.0 × 4.4 cm |
| Dydis | M |
| Kilmės šalis | Danija |
| Dalių skaičius | 0-249 |
| Rekomenduojamas amžius nuo | 4+ |
| Tipas | Konstruktoriai |
| Medžiaga | Plastikas |







Pagal temą
Kolekciniai
Kita



